Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 24.04.2019, 10:56
                   

Старокостянтинівська
загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів №1
 
 


Вітаю Вас Гость
 

Форма входу
Меню сайту
Корисні посилання
Наше опитування
Оцініть сайт
Всього відповідей: 389
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Зустрічаємо першокласників…


Початкова ланка освіти – фундамент шкільного навчання, адже саме тут закладається основа для формування особистості майбутнього громадянина. Це істина, яку ніхто не заперечить.

Сьогодні початкова школа знову на старті чергового оновлення. Постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 року №462 затверджено новий Державний стандарт початкової освіти, який буде введено в дію з першого вересня 2012 року.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 зустрічатиме цьогоріч 1 вересня 92 першокласники. На сьогодні сформовані 3 класи. Проведено загальні та класні батьківські збори. Розпочато роботу батьківського лекторію.

До зустрічі «першачків» ретельно готується весь педагогічний колектив. Школа розробила свою програму дій щодо реалізації нового Державного стандарту, визначено заходи, які здійснюють дирекція школи у своїй управлінській діяльності, весь педагогічний колектив, щоб упровадження Держстандарту, навчальних планів та нових програм початкової школи було ефективним. Вивчено та проаналізовано можливості навчального закладу в реалізації всіх освітніх галузей Типового навчального плану початкової школи.

Велика увага приділялася питанню підготовки вчителів до роботи за новими програмами та новими підручниками. Вивчено нормативні та супровідні документи. Проведено «круглий стіл», 3 засідання педагогічної ради, засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів, на яких розглядалися питання готовності початкової школи до роботи в період нових ґрунтовних перетворень та забезпечення якісної освіти молодших школярів. В результаті – педагоги готові повести за собою своїх маленьких вихованців, організувати їх навчальну діяльність так, щоб кожен учень озброївся ефективним інструментом пізнання – бажанням вчитися і перевчатися впродовж життя. А ще - не бояться нововведень, бо як сказав Сенека: «Зроби перший крок, і ти зрозумієш, що не все так страшно».

В рамках Всеукраїнської акції «Дай руку, першокласнику!», метою запровадження якої є створення сприятливого середовища для навчання дитини, забезпечення її гармонійного розвитку, успішного навчання та виховання, в школі облаштовано куточок для батьків майбутніх першокласників, де можна ознайомитися із змістом акції. Крім цього, 42 дошкільнят відвідували школу майбутнього першокласника «Чомучка», де вчителі високопрофесійно готували малечу до школи, надавали консультації, поради батькам.

У початковий період навчання дитини у першому класі важливе значення має успішність адаптаційного періоду. Створення сприятливого середовища для адаптації дитини до систематичного шкільного навчання забезпечуватиме її подальший благополучний розвиток, успішне навчання та виховання. Тому велику увагу дирекція школи та класоводи приділяють облаштуванню класних кімнат, ігрових куточків, кімнати для відпочинку. Так, першокласників зустрінуть підготовлені класні приміщення, оновлена ігрова кімната, із придбаними за спонсорські кошти, новими меблями, шкільна їдальня із гарячими сніданками й обідами та привітні висококваліфіковані педагоги. Адже у «першій» міській школі працюють 16 вчителів початкових класів з вищою кваліфікаційною категорією. З них: вчителів-методистів – 6 та 6 вчителів, що мають педагогічне звання «Старший вчитель».

Педагоги розраховують на плідну співпрацю з батьками учнів, бо лише спільними зусиллями ми допоможемо дітям стати: успішними учнями, які отримують задоволення від навчання та досягають у ньому успіхів; упевненими людьми, які здатні жити безпечним, здоровим та повноцінним життям. А це і є першочерговими завданнями початкової школи, які прописані в новому Державному стандарті.

 


Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz