Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 20.06.2019, 06:05
                   

Старокостянтинівська
загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів №1
 
 


Вітаю Вас Гость
 

Форма входу
Меню сайту
Корисні посилання
Наше опитування
Який предмет тобі найбільше подобається?
Всього відповідей: 117
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Готуємось до школи

Організація підготовки до навчання в школі дітей віком 5-6 років на  заняттях школи майбутнього першокласника «Чомучка».
Ми першими в місті організували школу майбутнього першокласника «Чомучка». Такі заняття дають змогу дитині швидко адаптуватися в шкільних умовах, успішно розвиватися, а надалі й успішно навчатися. Основним змістом роботи є турбота про виховання дітей, розвиток їх розумових здібностей, формування в них навичок поведінки в дитячому колективі. 
 Керуючись психолого-педагогічними дослідженнями дітей 5-6 річного віку, кожне заняття будуємо нетрадиційно, з урахуванням особливостей даного віку. Такі діти найкраще розвиваються у грі. Граючись, виробляємо бажання самостійно працювати, виробляємо вміння розрізняти голосні та приголосні звуки, утворювати склади; слова та прості речення; вчимося рахувати та порівнювати предмети. 
Багато завдань з малювання та розфарбовування картинок сприяє розвитку дрібної моторики, м’язів кисті руки, що позитивно впливає на загальний рівень розвитку. 
Проведення з батьками психолого-педагогічних тренінгів сприяє розвитку  у батьків розуміння важливості активної участі у вихованні своєї дитини, виробляє бажання знайомитись з спеціальною літературою, в якій даються поради батькам, щодо виховання і всебічного розвитку дітей 5-6 річного віку.

 


Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz