Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 31.05.2020, 00:24
                   

Старокостянтинівська
загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів №1
 
 


Вітаю Вас Гость
 

Форма входу
Меню сайту
Корисні посилання
Наше опитування
Який предмет тобі найбільше подобається?
Всього відповідей: 119
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

"Чомучка"


Школа майбутнього першокласника.  
   
Вперше в місті організовано школу майбутнього першокласника "Чомучка". Такі заняття (проводяться з 1996 року) дають змогу дитині швидко адаптуватися в шкільних умовах, успішно розвиватися, а надалі й успішно навчатися. Основним змістом роботи є турбота про виховання дітей, розвиток їх розумових здібностей, формування в них навичок поведінки в дитячому колективі.
         

 
 
  
Керуючись психолого-педагогічними дослідженнями дітей 5-6 річного віку, кожне заняття є нетрадиційним, з урахуванням особливостей даного віку. Такі діти найкраще розвиваються у грі. Граючись, виробляються бажання самостійно працювати, вміння розрізняти голосні та приголосні звуки, утворювати склади; слова та прості речення; вчимося рахувати та порівнювати предмети.
Стійкий пізнавальний інтерес - ознака готовності дитини до навчання в школі. Він є основою всієї навчально-виховної роботи з дітьми в період їх підготовки до школи. Знаннясприяють виникненню, розширення і поглибленню зацікавленості до дійсності. Керуючись цими висновками, й було організовано заняття  у школі майбутнього першокласника "Чомучка".

Copyright MyCorp © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz