Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 21.11.2017, 04:45
                   

Старокостянтинівська
загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів №1
 
 


Вітаю Вас Гость
 

Форма входу
Меню сайту
Корисні посилання
Наше опитування
Який предмет тобі найбільше подобається?
Всього відповідей: 110
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2010 » Грудень » 16 » Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад
20:05
з англійської мови

8 клас
Яковчук Віра Володимирівна - ІІІ місце (вчитель Федорчук Юлія Леонідівна)

9 клас
Ящук Валентина Василівна - ІІІ місце ( вчитель Богданова Людмида Степанівна)

10 клас
Матвійчук Віта Олександрівна - ІІІ місце (вчитель Горнік Лариса Павлівна)

з правознавства!

9 класи
Ящук Валентина Василівна - І місце (вчитель Богуславська Оксана Володимирівна)
Мартинюк Анастасія Олегівна - ІІ місце (вчитель Богуславська Оксана Володимирівна)

11 класи
Гавриловська Оксана Олександрівна - ІІІ місце (вчитель Богуславська Оксана Володимирівна)

з економіки!

11 класи
Юшкевич Ольга Сергіївна - І місце (вчитель Кравчук Віктор Володимирович)

з інформатики 

Семенюк Дмитро Миколайович - ІІ місце (вчитель Сиротюк Світлана Борисівна)
 
з хімії!

10 класи
Ніконішина Юлія Вікторівна - І місце (вчитель Турчановська Діана Миколаївна)

11 класи
Юшкевич Ольга Сергіївна - І місце (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Турчановська Діана Миколаївна)
 
з трудового навчання

9 класи
Яковчук Віра Володимирівна - ІІ місце (вчитель Валькова Майя Вікторівна)
Срібняк Валерія Борисівна - ІІІ місце (вчитель Валькова Майя Вікторівна)
Сторожук Владислав Олексійович - ІІІ місце (вчитель Кондратов Леонід Володимирович)

 з біології!

9 клас
Горупа Олена Олексіївна - ІІ місце (вчитель Покотилюк Віта Василівна)
Турчак Олена Миколаївна - ІІІ місце (вчитель Грищенкова Галина Михайлівна)

10 клас
Ніконішина Юлія Вікторівна - І місце (вчитель Грищенкова Галина Михайлівна)

11 клас
Голованчук Дар'я Олегівна - ІІІ місце (вчитель Грищенкова Галина Михайлівна) 

з фізики!

11 клас
Леник Богдан Ярославович - ІІ місце (вчитель Іванюк Світлана Миколаївна) 

з історії!

8 клас
Волколуп Юлія Андріївна - ІІІ місце ( вчитель Богуславська Оксана Володимирівна)

9 клас
Горупа Олена Олексіївна - І місце (вчитель Мудрик Володимир Ілліч)

з географії! 

7 класи
Остапчук Вікторія Сергіївна - ІІ місце (вчитель Шабельник Наталія Миколаївна)

10 класи
Борищук Аліна Вікторівна - ІІ місце (вчитель Шабельник Наталія Миколаївна)

11 класи
Бойчук Тетяна Сергіївна - ІІ місце (вчитель Кравчук Віктор Володимирович)

з української мови і літератури !

9 класи 
Перекуча Катерина Вікторівна - І місце (вчитель Каменюк Світлана Миколаївна)
Горупа Олена Олексіївна - ІІІ місце (вчитель Мартинюк Оксана Василівна)

10 клас
Ніконішина Юлія Вікторівна - І місце (вчителі Каменюк Світлана Миколаївна, Вилавська Людмила Петрівна)


11 класи
Гуловська Анастасія Андріївна - ІІ місце (вчитель Новікова Наталія Юріївна)

з математики! 

6 клас
Савін Микола Олександрович - І місце (вчитель Онуфрійчук Ірина Георгіївна)

8 клас
Гуцал Дмитро Сергійович - ІІІ місце (вчитель Дерман Ганна Олексіївна)


Переглядів: 709 | Додав: st-sc1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz